تیم دلیرو گهر دورود- شمشیر برو گهر دورود- امید لرو گهر دورود- شیر لرسو گهر دورود

 

 در صورت كاسته شدن از تعداد تيم‌ها به خاطر مشكلات مالي، احتمال برگزاري رقابت‌هاي فوتبال قهرمانی دسته اول باشگاههای کشور در يك گروه وجود دارد.فصل جديد  بازی ها در حالي از 11 شهريور ماه سال جاري كليد مي‌خورد كه هنوز تكليف بسياري از تيم‌ها براي حضور در اين مسابقات به خاطر مشكلات مالي مشخص نيست. بر همين اساس و با تصميم سازمان ليگ آزادگان در صورتي كه از تعداد تيم‌ها كاسته شود، مسابقات در يك گروه برگزار مي‌شود. همچنين در صورتي ‌كه مسابقات طبق برنامه در دو گروه برگزار شود، امكان تغيير قرعه‌كشي نيز وجود دارد.

غلامرضا بهروان، رئيس سازمان ليگ آزادگان در اين مورد گفت: پس از برگزاري جلسه هيات رئيسه، فدراسيون فوتبال تأكيد كرد كه تيم‌هاي بدهكار بايد تكليف خود را روشن كنند و از شاكيان خصوصي خود رضايت بگيرند در غير اين صورت با توجه به آراي كميته انضباطي اين تيم‌ها حق شركت در ليگ دسته اول را ندارند.

او ادامه داد: به غير از 5 - 6 تيمي كه از ابتدا وضعيتشان مشخص بود و مشكلي نداشتند ساير تيم‌ها هنوز به ما در مورد وضعيت مالي خود و تسويه حساب با طلبكاران، اطلاعي نداده‌اند. برخي تيم‌ها نيز به فدراسيون فوتبال بدهي دارند كه حاضريم به آنها كمك كنيم. بهروان تأكيد دارد اين تيم‌ها بايد تسويه حساب كنند در غير اين صورت دسته اول به طور قطع بدون حضور اين تيم‌ها برگزار مي‌شود.

بهروان در مورد تكليف نهايي برگزاري اين مسابقات گفت: اگر تعداد تيم‌ها براي حضور در فصل جاري ليگ دسته اول به 18 تيم برسد، اين مسابقات در يك گروه برگزار مي‌شود.

+ نوشته شده در  90/05/31ساعت   توسط گهر دورود لرستان   | 

  باز هم به نوشته سایت لیگ آزادگان هیات فوتبال یک استان دیگر اعلام کرده قصد دارد امتیاز تیم داماش لرستان را خریداری و این تیم را به استان خود ببرد! اما ظاهرا ناشران این خبر هنوز نمی دانند چنین باشگاهی دیگر وجود خارجی ندارد بلکه آنچه هست باشگاه فوتبال «گهر دورود» است که اتفاقا سخت در حال بومی سازی بازیکنان و کادر فنی و.. تیم است و مشخص نیست چرا اینقدر بستر برای شایعه سازی درباره این باشگاه مناسب است. معلوم نیست چرا استان هایی که تمیهایشان سقوط کرده اند و یا نماینده ای در فوتبال کشور ندارند دیواری کوتاه تر از لرستان نمی یابند؟
ادامه مطلب
+ نوشته شده در  90/05/26ساعت   توسط گهر دورود لرستان   | 


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  90/05/23ساعت   توسط گهر دورود لرستان   | 

صمد مرفاوی در خصوص اخراج محسن بیاتی نیا، مجید خدابنده لو و کیوان امرایی گفت: بازیکنی که طاقت نیمکت نشینی در تیم من را ندارد جایی در تیم نخواهد داشت. ضمن اینکه یکسری مسائل انضباطی را این سه بازیکن رعایت نمی کردند که در تصمیم من تاثیر گذار بود.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  90/05/23ساعت   توسط گهر دورود لرستان   | 

محمود داوودی نژاد: تيم كوثر لرستان كه در فصل گذشته به دليل كسر ۳ امتياز از ليگ دسته سوم سقوط كرد. با توجه به بدهى بالا و عدم پرداخت بدهى هاى خود به بازيكنان و فدراسيون حتى اجازه حضور در ليگ دسته سوم را نيز نخواهد داشت و با توجه به عدم تمايل حسين قاسمى مالك اين باشگاه به پرداخت بدهى ها عملاً تيم ديگر قادر به حضور در ليگ دسته سوم نيز نخواهد بود و انحلال اين تيم ريشه دار قطعى به نظر مى رسد.

این تیم   پروازی که با هیاهوی زیاد وبدون برنامه ریزی در زمان استاندار اسبق با رایزنیهای واسطه های لرستانی  به لرستان آمد در کمتر از 4سال با سقوط به لیگ دسته سوم برای همیشه منحل وبه تاریخ پیوست .گفتنی است با آمدن کوثر به لرستان وعدم حمایت از تیم ریشه دار و قدیمی خیبر(افلاک) این تیم با سابقه و کاملا بومی خرم آبادی به دلیل عدم حمایت و در بوق وکرنای کوثر از لیگ دسته دوم حذف و سال گذشته هم با حذف از لیگ دسته سوم برای همیشه منحل شد

+ نوشته شده در  90/05/23ساعت   توسط گهر دورود لرستان   | 

لیگ دسته سوم  فوتبال ایران قرعه کشی شد، دارتاک لرستان ،کوثر لرستان وشهرداری بروجرد در گروه ۶ قرار گرفتند.
ادامه مطلب
+ نوشته شده در  90/05/17ساعت   توسط گهر دورود لرستان   | 

در این وبلاگ علاوه بر اطلاعات و اخبار مربوط به باشگاه فرهنگی - ورزشی گهر دورود لرستان، خواننده دیگر اخبار و اطلاعات مربوط به لیگ یک فوتبال ایران و اخبار ورزشی منتخب دیگری خواهید بود.داماش دورودداماش لرستان گهر دورود گهر لرستان آبشار بیشه –  گهر زاگرس گهر زاگرس دورود - اشترانکوه
+ نوشته شده در  90/05/17ساعت   توسط گهر دورود لرستان  

سازمان لیگ آزادگان در بخشنامه ای به استانهای تهران، همدان، سمنان، هرمزگان، آذربایجان شرقی، مازندران، خراسان رضوی، کهکیلویه و بویر احمد، خوزستان، کرمانشاه، گلستان، کرمان، یزد، فارس، بوشهر، لرستان و مرکزی درخصوص حضور تیم ها در فصل 91-90 مواردی را به شرح زیر اعلام کرد.
ادامه مطلب
+ نوشته شده در  90/05/17ساعت   توسط گهر دورود لرستان   | 


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  90/05/16ساعت   توسط گهر دورود لرستان   | 


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  90/05/15ساعت   توسط گهر دورود لرستان   | 

خوشبختانه اخیرا در وبلاگها، سایتها و برخی مطبوعات استان این رسم باب می شود که تیم ما را با نام "گهر دورود" می خوانند و ما را از آن همه تشتت و به هم ریختگی آسوده می کنند در موتور های جستجو در اینترنت هم می توانیم با اکتفاء به همین نام اخبار را پیگیری کنیم. اما هنوز بیشتر سایتهای خبری در سطح ملی نمی دانند تیم را با چه عنوانی نام ببرند!

اما تیمهای رده های پایین مثل تیمهای فعال این باشگاه در سطح استانی و منطقه ای و جوانان و.. نیز حتی بیشتر از تیم اصلی دچار تشتت هستند، نگاهی به جدول لیگ برتر فوبتال استان لرستان (هفته پنجم) بیاندازید خدا وکیلی تیم ما رکورد طولانی ترین اسم را نشکسته است؟

نام تیم

بازی

برد

تساوی

باخت

زده

خورده

امتیاز

1

 سرخ‌جامگان خرم‌آباد

5

3

1

1

15

5

10

2

 پارسه الشتر

4

3

-

1

9

8

9

3

 بهزیستی خرم‌آباد

4

2

2

-

9

4

8

4

 گهرزاگرس‌نوین دورود

4

2

-

2

11

12

6

5

 اتحاد الشتر

5

2

-

3

7

12

6

6

 سیمان دورود

4

1

-

2

2

8

3

7

 دهیاران کوهدشت

4

-

1

3

3

7

1

 داماش دورودداماش لرستان گهر دورود گهر لرستان آبشار بیشه –  گهر زاگرس گهر زاگرس دورود - اشترانکوه

+ نوشته شده در  ساعت 11:36  توسط قایدرحمت - هوادار تیم گهر دورود لرستان  
+ نوشته شده در  90/05/15ساعت   توسط گهر دورود لرستان   | 

گهر اولین بازی خود در لیگ آزادگان را در تاریخ 11 شهریور آینده در قائمشهر در برابر نساجی برگزار خواهد کرد .

ادامه مطلب
+ نوشته شده در  90/05/15ساعت   توسط گهر دورود لرستان   | 

حسین عابدینی، مدیر عامل باشگاه گهر دورود با اشاره به شکایت این باشگاه علیه اکبر صادقی که پیراهن صبا را برتن کرده است در این باره گفت: این بازیکن بعد از عقد قرارداد با باشگاه گهر و هم چنین دریافت مبلغی از پیش قرارداد و در حالی که این قرارداد در هیات فوتبال استان لرستان به ثبت رسیده بود به یکباره در اروی تیم صبا حاضر شد و با این تیم قرارداد امضاء کرد.جالب اینکه قرارداد این بازیکن با تیم صبا در هیات فوتبال استان قم و فدراسیون فوتبال هم به ثبت رسیده و سازمان لیگ برایش کارت بازی صادر کرده است!

وی ادامه داد: پیش از اینکه صبا قرارداد خود را با این بازیکن ثبت کند به سازمان لیگ برتر نامه زدیم تا مانع از ثبت قرارداد این بازیکن شود که این نامه به کمیته انضباطی ارجاع شد اما در نهایت تعجب در جلسه کمیته انضباطی به ما گفته شد چون قرارداد این بازیکن با صبا ثبت شده نمی توانیم برای شما کاری انجام دهیم! کجای دنیا یک بازیکن با دو باشگاه قرارداد امضاء می کند؟ آیا خون باشگاه صبا از خون باشگاه گهر که یک تیم دسته اولی و متعلق به شهر دورود می باشد،رنگین تر است که بازیکن ما را می گیرند و به آنها می دهند!

عابدینی در پایان گفت:کار باشگاه صبا مبنی بر عقد قرارداد با بازیکنی که با باشگاه گهر قرارداد داشته غیر حرفه ای بوده اما متاسفم که کمیته انضباطی نتوانست حق را به حقدار بدهد و موجب تضعیع حقوق باشگاه گهر شد. از نگاه ما حضور اکبر صادقی در ترکیب صبا غیر قانونی است! و نقض قوانین سبب شده تا این بازیکن به راحتی تعهد خود نسبت به تیم ما را زیر پا بگذارد.

+ نوشته شده در  90/05/11ساعت   توسط گهر دورود لرستان   | 


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  90/05/10ساعت   توسط گهر دورود لرستان   | 


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  90/05/05ساعت   توسط گهر دورود لرستان   | 


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  90/05/05ساعت   توسط گهر دورود لرستان   | 

قرعه‌کشی رقابت‌های لیگ دسته‌اول در حالی امروز در محل آکادمی فوتبال برگزار شد که اکثر تیم های مدعی صعود به لیگ برتر در گروه اول این رقابتها قرار گرفته‌اند.وگهر دورود نماینده فوتبال لرستان در گروه دوم در کنار مدعیانی همچون پاس همدان، آلومینیوم هرمزگان، برق شیراز، نساجی مازندران، کار سختی برای صعود به لیگ برتر خواهد داشت ودر اولین  هفته مهمان نساجی قائمشهر خواهد بود

 آئین قرعه‌کشی مسابقات فوتبال لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور  در هتل آکادمی فوتبال برگزار شد که طی آن 28 تیم‌ شرکت کننده در دو گروه 14 تیمی قرار گرفتند.

گروه‌بندی این مسابقات به شرح زیر است:
گروه یک:
پیکان تهران، استیل‌آذین سمنان، ابومسلم مشهد، گسترش فولاد تبریز، مس رفسنجان، فولاد یزد، صنعت ساری، اتکا گلستان، داماش تهران، پیام شیراز، ایرانجوان بوشهر، شهرداری اراک، شهرداری بندرعباس و سایپا قائمشهر

گروه دو:
پاس همدان، آلومینیوم هرمزگان، برق شیراز، نساجی مازندران، شهرداری یاسوج، نفت مسجد سلیمان، شیرین‌فراز کرمانشاه، تربیت یزد، گل‌گهر سیرجان، کاوه تهران، ماشین‌سازی تبریز، گهر دورود، استقلال جنوب و نیروی زمینی

داماش دورودداماش لرستان گهر دورود گهر لرستان آبشار بیشه –  گهر زاگرس گهر زاگرس دورود - اشترانکوه

+ نوشته شده در  90/05/05ساعت   توسط گهر دورود لرستان   | 

 

فردا سوم مردادماه فصل جدید رقابت های فوتبال قهرمانی دسته اول باشگاههای کشور قرعه کشی می شود و 28 تیم حاضر در این بازی ها در دو گروه 14 تیمی قرار خواهند گرفت.خوشبختانه این فصل هم شاهد برگزاری منظم بازی ها خواهیم بود چون سازمان لیگ آزادگان تقویم یک ساله بازی ها را تدوین کرده و در اختیار باشگاهها قرار داده است.بر این اساس بازی ها 11 شهریور آغاز می شود و در 15 اردیبهشت سال آینده دیدار برگشت پلی آف برگزار خواهد شد و جالب اینکه جزء دو تیم راه یافته به مرحله پلی آف بازی های خود را در 25 فروردین به پایان می برند.

تنها نگرانی پیش از برگزاری مراسم قرعه کشی بدهی های معوقه 13 باشگاه است.البته سازمان لیگ آزادگان با ارسال نامه های جداگانه برای رئیس فدراسیون فوتبال و هم چنین ر ئیس کمیته انضباطی خواستار کسب تکلیف در این زمینه شد و تاکید داشت می خواهد بازی های این فصل را همانند فصل گذشته منظم و بر اساس تاریخ های از پیس تعیین شده برگزار نماید. هم چنین عدم شرکت گسترش فولاد در قرعه کشی می تواند بحث برانگیز باشد.تیمی که به بهانه اعتراض به رای صادره از سوی کمیته انضباطی قصد شرکت در فصل جدید مسابقات را ندارد.صد البته تصمیم باشگاه گسترش فولاد در فوتبال حرفه ای جایگاهی ندارد.کمیته انضباطی و کمیته استیناف ارکان قضایی فدراسیون فوتبال هستند و آرای صادره از سوی آنها در خصوص پرونده های مختلف باید مورد تایید باشگاهها باشد چرا که در غیر این صورت سنگ روی سنگ بند نمی شود.از سویی شورای حکمیتی هم وجود دارد که به اعتراض باشگاهها در خصوص آرای صادره از سوی ارکان قضایی فدراسیون فوتبال رسیدگی کند.بالطبع وقتی دادرس است کنار کشیدن بی احترامی است به دیگران.

تیم پیام مشهد هم بر اساس رای صادره از سوی کمیته انضباطی دسته دومی به شمار می رود و تیم ماشین سازی جای این تیم را در جدول بازی ها خواهد گرفت.در آستانه قرعه کشی 5 تیم بدون مربی هستند!تنها 6 تیم با مربیان فصل گذشته پا به بازی های این فصل می گذارند و اگر 5 تیمی که هنوز مربیان خود را معرفی نکرده اند در کادر فنی خود تغییر ایجاد کنند در مجموع 22 تیم با تغییر می آیند!متاسفانه تغییر در کادر فنی تیم های دسته اولی مثل آب خوردن شده و فصل گذشته 18 تیم از 28 تیم حاضر در جدول بازی ها مربیان خود را تغییر دادند و متاسفانه در برخی این تیم ها تغییر بیش از یک بار انجام شده بود و بودند تیم هایی که در طول فصل سه تا چهار سرمربی را به خود دیدند! هر چند موفقیت در لیگ یک با صعود به لیگ برتر معنی پیدا می کند اما این مساله نباید بهانه ای برای تغییر زودهنگام مربی شود.تیمی موفق است که در وهله نخست به مربی خود فرصت دهد و از سویی برای رسیده به هدف برنامه بلند مدت داشته باشند.همه تیم هایی که در این سال های اخیر مدام به تغییر در کادر فنی خود پرداخته اند رنگ لیگ برتر را به خود ندیده اند.

 

جدول تیم های شرکت کننده در فصل 91-90

 

سرمربی فصل جدید

سرمربی فصل گذشته

تیم

ردیف

حمید کللی فرد

حمید کللی فرد

اتکاء گلستان

1-

هادی برگی زر

هادی برگی زر

تربیت یزد

2-

نادر دست نشان

ناصر پورمهدی

شهرداری اراک

3-

کاسیمیرو

مسعود اقبالی

شهرداری بندرعباس

4-

فرهاد کاظمی

محمد حسین ضیایی

پیکان قزوین

5-

فراز کمالوند

علی اصغر مدیرروستا

پاس همدان

6-

مجتبی تقوی

حسین مسگر ساروی

سایپا شمال قائمشهر

7-

امید طیری

امید طیری

استقلال جنوب

8-

علی روزبهانی

سید مهدی حیدری

نیروی زمینی تهران

9-

امیر حسین پیروانی

مارکار آقاجانیان

داماش تهران

10-

هومن افاضلی

محمود یاوری

استیل آذین

11-

؟

یحیی گل محمدی

نساجی مازندران

12-

؟

لوکا بوناچیچ

گسترش فولاد تبریز

13-

زوران اسمیلسکی

مجید باقری نیا

فولاد یزد

14-

رضا تقوی

نادر دست نشان

صنعت ساری

15-

رضا مهاجری

رضا مهاجری

شیرین فراز کرمانشاه

16-

ابراهیم قاسمپور

امیر حسین پیروانی

گهر دورود

17-

؟

اصغر اکبری

پیام مخابرات فارس

18-

؟

حسین حسین زاده

برق شیراز

19-

عبدالرحیم خرمزی

محمد عباسی

ایرانجوان بوشهر

20-

علی حنطه

علی حنطه

ابومسلم مشهد

21-

اکبر میثاقیان

وینگو بگوویچ

آلومینیوم هرمزگان

22-

سیاوش بختیاری زاده

سیاوش بختیاری زاده

نفت مسجد سلیمان

23-

محمود محمودی نیا

اکبر زبردست

مس رفسنجان

24-

رسول خطیبی

زوران اسمیلسکی

ماشین سازی تبریز

25-

  مهدی محمدی

فرشاد پیوس

گل گهر سیرجان

26-

عباس چمنیان

جمشید غدیری

شهرداری یاسوج

27-

؟

علی نیکبخت

شهرک صنعتی کاوه

28-

 

+ نوشته شده در  90/05/02ساعت   توسط گهر دورود لرستان   | 


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  90/05/02ساعت   توسط گهر دورود لرستان   | 

تیم داماش تهران که تمرینات آماده سازی خود را زیر نظر امیر حسین پیروانی دنبال می کند به زودی برای برپایی اردوی تدارکاتی عازم اروپا و کشور کوچک اسلوونی می شود.این تیم فصل گذشته با مربیگری مارکار آقاجانیان دسته اولی شد و حال می کوشد با تلاش های امیر حسین پیروانی و کمک کورش برمک و علیرضا امامی فر لیگ برتری شود.یقینا اگر داماش هدفی غیر از این داشتند برای برپایی اردوی تدارکاتی به اروپا سفر نمی کردند، امری که در بین تیم های دسته اولی چندان مرسوم نیست.
امیر حسین پیروانی فصل گذشته موفق به حفظ داماش دورود در لیگ یک شد و چند فصل قبل هم با داماش تهران تا یک قدمی صعود به لیگ برتر پیش آمد اما خداحافظی غیر منتظره او مانع از تحقق این مهم شد.
دیگر تیم گروه داماش در دسته یک یعنی گهر دورود که زیر نظر ابراهیم قاسمپور تمرین می کند برپایی اردوی تدارکاتی در اردبیل را در دستور کار قرار داده است.حسین کاشی نژاد و محمد رضا مهرانپور هم ابراهیم قاسمپور را در امر هدایت تیم گهر دورود یاری می کنند.داماش دورودداماش لرستان گهر دورود گهر لرستان آبشار بیشه –  گهر زاگرس گهر زاگرس دورود - اشترانکوه
+ نوشته شده در  90/05/02ساعت   توسط گهر دورود لرستان   |